HAKKIMIZDA

 

Yakın geleceğin güçlü markası olma hedefi,

gücümüzü ve heyecanımızı besliyor

 

Bir AVS Ambalaj ve Kağıt Sanayi Ticaret Ltd. Şti markası olarak AVX, günümüzde ülkemizin en önemli yapışkanlı bant üreticilerinden biri olarak konumunu güçlendirdi. 2012 yılında kurulduğundan bu güne kadar istikrarlı ve süratli bir gelişim çizgisi kaydetti. Teknolojik bilgiyi uzman ve deneyimli bir ekiple buluşturan AVX, yüksek kaliteyi kısa sürede yakalarken, endüstriyel yapışkanlı bantların üretiminde kendisini kanıtladı.

Sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen AVX, müşteri odaklı yaklaşım ile güvenilir hizmeti kendisine daima ilke edindi. Müşteriyi önceleyen çözüm anlayışı ise, AVX’e müşteriye özel proje bazlı ürün geliştirme pratiğini kazandırdı.

Müşteri beklentilerine hızlı ve isabetli çözüm sunan AVX, aynı zamanda uluslararası standartlara uygunluğu daima gözetiyor. Uluslararası standartlara uygun ölçümler yapan test laboratuvarı, AVX’in profesyonel yaklaşımını ortaya koyuyor.  AVX, endüstriyel yapışkanlı bant üretiminde özellikle Avrupa ve Ortadoğu’nun liderliğini üstlenmeyi ve bir dünya markası haline gelmeyi hedefliyor.  Farklılıklarıyla öncü, teknolojik atılımlarıyla dinamik, doğa ile dost, müşteri odaklı bir firma olarak geleceğe yürüyor.

Misyonumuz:

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli iyileştirerek, müşterilerimizin tüm beklentilerini en üst seviyede karşılamak, tüm taraflarla iletişimi güçlendirerek rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak, ülkemizin ilerleyişine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz:

Üretim gücümüz, kalitemiz ve çözüm ortaklığı anlayışımızla sektörde müşterilerin en çok tercih ettiği ve güvendiği firma haline gelmektir.